Oparte na uczciwości, wciąż respektujące cnoty, zaangażowane od dawna

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMieszanie systemu

SUS304 "pod klucz" Linia mieszania napojów CFM-B2-06-10-17 Kolor srebrny

SUS304 "pod klucz" Linia mieszania napojów CFM-B2-06-10-17 Kolor srebrny

SUS304 turnkey Beverage Blending line CFM-B2-06-10-17 Silver Color

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: CFM
Orzecznictwo: CE/ISO9001
Numer modelu: CFM-B2-06-10-17

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Folia z tworzywa sztucznego i drewniana obudowa
Czas dostawy: 65 Dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 12 sztuk rocznie
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: mieszanie i napełnianie linii rozmiar: Zależy od każdej maszyny
źródło termiczne: Elektryczność Funkcja: Pełna automatyka, oszczędność energii i łatwa obsługa
materiał: SUS304 aplikacji: Sok owocowy i dżem
Kolor: Srebro
High Light:

water blending system

,

blender mixer system

gorąca sprzedaż systemów mieszania napojów SS304

Zestaw do mieszania napojów w dżemie zapewniający kontrolę jakości linii produkcyjnej

Firma Chenfei Machinery Vision angażuje się w budowę światowej sławy przedsiębiorstwa w branży spożywczej, owocowo-warzywnej, mleczarskiej, linii produkcyjnej pod klucz. Podstawowymi komponentami linii produkcyjnej do konfekcjonowania napojów i dżemów są w zasadzie importowane lub krajowe marki pierwszej linii: więc jakość i stabilność sprzętu są stosunkowo wysokie, a filipiński mechaniczny serwis posprzedażny zawsze był lepszy w branży.

  • Silnik to w zasadzie ABB, Siemens, Jiangsu Dazhong2. Stal nierdzewna to Zhangjiagang Pohang 2.Stainless Steel Co., Ltd. (joint venture)
  • Zdalna pompa dla południowej pompy i pompy odśrodkowej zastosowana dla pompy;
  • Szafa elektryczna i system sterowania PLC: ekran dotykowy PLC Siemens, przełącznik i stycznik prądu przemiennego 5. Zabezpieczenia elektryczne to Schneider, przekaźniki pośrednie to Huo Weil
  • 304 rury Yuan'an dla rurociągu, kable są dobre kable

Zaleta technologii

Linia produkcyjna do mieszania napojów i dżemu składa się głównie z urządzeń do szybkiego rozpuszczania cukru, urządzeń filtrujących, sprzętu do mieszania, sprzętu do ważenia, homogenizacji, odgazowywania, sterylizacji i innego sprzętu. Cała linia przeznaczona jest do mieszania dżemu w napojach zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Procedura czyszczenia

Przemyć 3-5 minut, gorącą wodę w temperaturze pokojowej lub powyżej 60 ° C; alkaliczne przemywanie 10-20 minut, 1% -2% roztwór, 60 ° C -80 ° C; płukanie pośrednie 5-10 minut, woda poniżej 60 ° C; końcowe mycie 3-5 minut, czysta woda.

Przemyć 3-5 minut, gorącą wodę w temperaturze pokojowej lub powyżej 60 ° C; alkaliczne pranie przez 5-10 minut, 1% - 2% roztwór, 60 ° C - 80 ° C, pośrednie płukanie przez 5-10 minut, woda poniżej 60 ° C, sterylizacja 10 -20 minut, gorąca woda powyżej 90 ° C.

Szybki sprzęt do rozpuszczania cukru: zdolność rozpuszczania cukru w ​​wodzie z cukrem w bardzo krótkim czasie.

Urządzenia do ważenia: dokładny współczynnik dodawania materiału dzięki współpracy sprzętu ważącego i grupy zaworów.

Powiązane produkty (ten obraz jest tylko w celach informacyjnych, nie do użytku.)

Pytanie i odpowiedź

1. Czy masz gwarancję na maszyny?
-YES, roczna bezpłatna konserwacja i płatna usługa.
2. Czy możesz wykonać projekt OEM dla klientów?
-TAK. Możemy zaprojektować pojemność, kolor, znak, kształt i tak dalej, zgodnie z wymaganiami klienta.
3. Jaki jest pakiet maszyn?
- Maszyny zostaną owinięte folią z tworzywa sztucznego i umieszczone w drewnianych skrzynkach.
4. Port wysyłki?
-Shanghai. (Inne porty dostępne, jeśli są wymagane)
5. Transport
-Dostawa drogą morską. Dostępne powietrze, jeśli jest to wymagane przez klienta.


Serwis pogwarancyjny


Po sprawdzeniu oferujemy 12 miesięcy jako gwarancja jakości, oferujemy bezpłatne części zużywające się i oferujemy inne części w najniższej cenie. W gwarancji jakości technik kupujący powinien obsługiwać i konserwować sprzęt zgodnie z wymaganiami sprzedawcy, usuwać usterki. Jeśli nie możesz rozwiązać problemów, poprowadzimy Cię przez telefon; jeśli problemy nadal nie mogą zostać rozwiązane, zorganizujemy technikę w twojej fabryce, rozwiązując problemy. Koszt układu technika można zobaczyć metodę leczenia kosztów technika.

Po gwarancji jakości oferujemy wsparcie technologiczne i serwis posprzedażny. Zaoferuj części zużywające się i inne części zamienne po korzystnej cenie; po gwarancji jakości technik kupujący powinien obsługiwać i konserwować sprzęt zgodnie z wymaganiami sprzedawcy, usuwać usterki. Jeśli nie możesz rozwiązać problemów, poprowadzimy Cię przez telefon; jeśli problemy nadal nie mogą zostać rozwiązane, zorganizujemy technikę w twojej fabryce, rozwiązując problemy.

Spółka    

Firma uzyskała szerokie uznanie w branży za badania naukowe i technologiczne oraz rozwój, innowacje technologiczne i optymalizację oszczędności energii oraz zmniejszenie zużycia w liniach produkcyjnych urządzeń spożywczych, owocowych i warzywnych, mleczarskich i napojów. Linie produkcyjne sosu pomidorowego, jabłka, gruszki, brzoskwini, cierniowej gruszki, melona, ​​niesplik, rokitnika, eukaliptusa, soku owocowego, owocowego w proszku, wina owocowego, octu owocowego i ekstraktu owocowego są sprzedawane w całym kraju i zostały wywiezione . Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Bliski Wschód, Europa Wschodnia oraz inne kraje i regiony. Zdobył jednogłośną pochwałę na rynku krajowym, w Europie, Ameryce, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej oraz w innych krajach i regionach.
Firma rekrutuje profesjonalne i techniczne talenty w branży. Podstawowy rdzeń zespołu technicznego R & D i inżynierii technologicznej pochodzi z Huazhong Agricultural University, Yangtze University i Shanghai Polytechnic University. Ciągły rozwój zespołu technicznego będzie stanowił silną i trwałą witalność w jakości maszyn filipińskich. Innowacyjne i zrównoważone rozwiązania będą nadal zwiększać wartość dla klientów i zwiększać konkurencyjność klientów.

Szczegóły kontaktu
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)