Oparte na uczciwości, wciąż respektujące cnoty, zaangażowane od dawna

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Certifications
dobra jakość Linia produkcyjna soku jabłkowego na sprzedaż
dobra jakość Linia produkcyjna soku jabłkowego na sprzedaż
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

1
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd
zdjęcie firmy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Chenfei
pc Export : 60% - 70%

Shanghai Chenfei Machinery Technology Co., Ltd jest wiodącym przedsiębiorstwem, które koncentruje się na produkcji maszyn do przetwarzania zdrowej żywności. Zapewniamy pełną obsługę integracji rozwoju technicznego. R & D, produkcja, debugowanie instalacji i szkolenia dla linii produkcyjnej „pod klucz” dla różnych soków owocowych i warzywnych NFC, dżemów owocowych i proszku, produktów mlecznych, napojów białkowych, napojów herbacianych, funkcji n napojów, owoców konserwowanych , wino owocowe i ocet, produkty enzymatyczne, probiotyki i inne płynne i stałe produkty. Chenfei wprowadził również zaawansowaną technikę niemiecką i włoską i zaangażował się w rozwój nowych maszyn przetwórczych w zależności od wartości różnych produktów rolnych. Podstawowa technologia i zdolności produkcyjne firmy Chenfei są na wiodącym poziomie i zdobyły niezmiennie wysokie pochwały od klientów krajowych i zamorskich; Chenfei wziął udział w wydarzeniu branży spożywczej i wystawach na całym świecie ponad 50 razy z powodzeniem w ciągu ostatnich kilku lat. 60% naszych maszyn sprzedawanych jest za granicą, a nasi klienci są w Europie, Ameryce, Azji Południowo-Wschodniej, Japonii, Korei, Afryce, Środku Eas i Ameryka Południowa.

ChenFei rekrutuje profesjonalny i techniczny personel z branży. Główny zespół techniczny składa się z pięciu osób R&D, inżynieryjnych i technicznych, które ukończyły Uniwersytet Rolniczy w Hua Zhong, uniwersytet w Jangcy, uniwersytet w Szanghaju, odpowiednio dla Nauki i Technologii oraz inne instytuty zawodowe. Zespół techniczny stale się rozwija, co przyczyni się do siły i trwałości rozwiązań i zrównoważonego rozwoju innowacji oraz będzie nadal zwiększać wartość klienta, zwiększać konkurencyjność klientów.

Firma zobowiązuje się do budowania partnerstwa z klientami i przekraczania oczekiwań klientów, a także do ciągłego zwiększania konkurencyjności klientów. Chenfei jest również zaangażowany w rozwój wraz z policjantami, uświadamianie sobie wartości i dzielenie się wynikami rozwojowymi.

Szczegóły kontaktu
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Vincent

Tel: 86-512-57605966

Faks: 86-21-510629289

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)