Oparte na uczciwości, wciąż respektujące cnoty, zaangażowane od dawna

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Certifications
dobra jakość Linia produkcyjna soku jabłkowego na sprzedaż
dobra jakość Linia produkcyjna soku jabłkowego na sprzedaż
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

1 2
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd
zdjęcie firmy Zdjęcie biurowe

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Agent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Chenfei
pc Export : 60% - 70%

Obietnica Chenfei *

Koncepcja serwisowa skoncentrowana na kliencie, począwszy od klienta, i dążenie do zadowolenia klientów!

7 ZOBOWIĄZANIA USŁUGOWE
1. Dostawa na czas Przybycie na miejsce docelowe klienta w ścisłej zgodności z zakontraktowanym czasem.
2 .Gwarantanie czasu instalacji i uruchomienia Ściśle zainstalować i debugowania zgodnie z czasem uzgodnionym w umowie.
3. Produkcja i konserwacja Linia produkcyjna jest w pełni kontrolowana i konserwowana, aby zapewnić dobry stan maszyny.
4. Czyszczenie na miejscu Oczyścić popiół z linii produkcyjnej i oczyścić miejsce.
5 .Raining Guide Aktywnie wyjaśnij użycie i konserwację linii produkcyjnej, aby pracownicy klienta mogli opanować umiejętności i poprawić efektywność.
6. Gwarancja produkcji inżyniera Zgodnie z wymaganiami linii produkcyjnej klienta, wytyczne firmy na miejscu przez 10-15 dni, aby zapewnić wczesną produkcję klientów.
7 .24-godzinny mechanizm odpowiedzi po sprzedaży Feifei zapewnia 24-godzinny mechanizm reagowania w odpowiednim czasie, aby zapewnić produkcję dla klientów po raz pierwszy.

SERWIS PER-SPRZEDAŻ
Bezpłatne porady techniczne
Wiodąca technologia spożywcza + zaawansowany sprzęt przetwórczy + profesjonalne usługi = dostosowane do potrzeb klienta kompletne rozwiązania inżynieryjne

1. Dzięki silnej sile badawczej i rozwojowej oraz bogatemu doświadczeniu w branży, Yufei Machinery Co., Ltd. zapewnia klientom wstępne planowanie, projektowanie procesów i wyposażenie. Selekcja zapewnia rozwiązania techniczne, komunikuje się z klientami w celu ustalenia ostatecznego planu.
2. Firma posiada ponad 20 zestawów zaawansowanych urządzeń produkcyjnych i doskonały system zarządzania produkcją dla standardowych zakładów produkcyjnych, maszyn do cięcia laserowego i centrów obróbczych CNC do produkcji urządzeń, zapewniających jakość, ilość i terminowe dostarczanie sprzętu klienta;
3. Firma posiada profesjonalny zespół ds. Instalacji i debugowania, aby zapewnić pomyślne zainstalowanie i debugowanie sprzętu zgodnie z postępem projektu;
4. Inżynierowie filipińscy przeprowadzają szkolenia na miejscu u operatorów klientów i personelu zarządzającego produkcją podczas procesu instalacji i rozruchu; Filipińscy inżynierowie szkoleniowi przeprowadzą specjalne sesje szkoleniowe po stronie klienta, aby przeprowadzić scentralizowane szkolenia dla klientów;
5. Na koniec należy przekazać klientowi komplet urządzeń, akcesoriów, instrukcji itp., Aby ukończyć kompletny projekt "pod klucz".

Projekt planu optymalizacji
1. Wstępne dane ofertowe: W początkowym okresie ofertowym dostarczymy Państwu podstawowych informacji i danych zgodnie z Państwa potrzebami i okolicznościami, tak aby można było dokonać wstępnej oceny budżetu lub porównania cen.
2. Dogłębna współpraca i informacje przekazywane w dół: dla klientów, którzy mają głęboką współpracę, przeprowadzimy wstępne prace projektowe zgodnie z Twoimi potrzebami produkcyjnymi i warunkami na terenie oraz przedstawimy wstępne plany.
3. Informacje przekazane w trakcie oficjalnej umowy: po podpisaniu umowy wykonamy dokładny projekt dla klienta i przedstawimy kompleksowe i szczegółowe rysunki procesowe, instrukcje procesów, instrukcje operacyjne, instrukcje dotyczące pojedynczego urządzenia, instrukcje obsługi i inne informacje.

Eksperyment przychodzący z jednego komputera
1. Wybierz odpowiednią technologię przetwarzania zgodnie z wymaganiami technologii technologicznej produktu;
2. ostateczny pojedynczy produkt jest wybierany przez technologię przetwarzania do testowania;
3. Dostarczamy klientowi wyniki przychodzącej z jednego urządzenia formuły testowej i wideo na żywo dla odniesienia.

Odwiedzaj i ucz się
1. Wizyta w biurze firmy
Fabryka znajduje się w Weinan East Road, Qiandeng Town, Kunshan City, Jiangsu Province. Jeśli przyjeżdżasz, zadzwoń do nas z wyprzedzeniem (0512-57605966 / 13375158033). Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci usługi takie jak rezerwacja hoteli, plany podróży i transfery.


2. Odwiedź warsztat produkcji sprzętu
Nasze warsztaty produkcji sprzętu znajdują się w Weinan East Road, Qiandeng Town, Kunshan City, Jiangsu Province. Możemy zorganizować wizytę w fabryce zgodnie z Twoim planem podróży i potrzebami.


3. Odwiedź fabrykę, która została wprowadzona do produkcji
Ze względu na zasady i przepisy obowiązujące w fabryce klienta lub umowę o zachowaniu poufności z klientem, możemy jedynie zorganizować wizytę w fabryce, która została wprowadzona do produkcji w przypadku głębokiej współpracy z klientem. Podczas wizyty należy przestrzegać przepisów zakładowych dotyczących zarządzania, proszę nie robić zdjęć ani pozostać przez dłuższy czas.

AFTER-SALES-SERRVICE

Konserwacja sprzętu
1. Dobra eksploatacja urządzenia jest nierozerwalnie związana z rozsądną obsługą ręczną i terminową konserwacją.
2. Przeprowadzimy szkolenia dla operatorów i personelu obsługi w zakresie obsługi sprzętu.
3. Powiemy Ci, jak obsługiwać system i jak sprawić, aby sprzęt działał wydajnie, zapewniając optymalną wydajność.
4. Poradnik, jak przeprowadzić wszystkie aspekty kontroli i konserwacji po użyciu sprzętu, aby zapewnić stabilną pracę urządzenia i znacznie przedłużyć jego żywotność.

24-godzinna gwarancja na produkcję
1. Nasza doskonała obsługa posprzedażna jest gwarancją, że wybierzesz nas. Jeśli masz niewielkie problemy, nasi inżynierowie mogą poprowadzić Twój personel przez Internet w celu rozwiązywania problemów i prostej konserwacji. Ponieważ wiemy, że odpowiednia pomoc w rozwiązaniu drobnych problemów może zapewnić, że Twoja firma będzie działać prawidłowo.
2. Nasz doskonały serwis posprzedażny ma szybkość reakcji pierwszej klasy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi inżynierowie pojawią się na stronie w celu uzyskania pomocy technicznej tak szybko, jak to możliwe.


Gorąca linia posprzedażna: 0512-57605966 / 13375158033 (24-godzinna gwarancja na produkcję)

Szczegóły kontaktu
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Vincent

Tel: 86-512-57605966

Faks: 86-21-510629289

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)