Oparte na uczciwości, wciąż respektujące cnoty, zaangażowane od dawna

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna sterylizatorowa

SS304 sok owocowo-warzywny i dżem Maszyna do sterylizacji

SS304 sok owocowo-warzywny i dżem Maszyna do sterylizacji

SS304 fruit and vegetable juice and jam Sterilizing Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jiangsu
Nazwa handlowa: CFM
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: CFI1LG4TA-0,5T

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Folia z tworzywa sztucznego i drewniana obudowa
Czas dostawy: 40-60 dni roboczych
Możliwość Supply: 1-2 / sztuk / dzień
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Automatyczny układ: Automatyczne aplikacji: Mleko, jogurt, mleko w proszku, ser
Wyświetlacz LCD: Z wyświetlaczem LCD materiał: 304 ze stali nierdzewnej
FunkcjeFeaturesFeatures: Pełna sterylizacja rozmiar: Zależy od każdej maszyny
pakowania: Folia z tworzywa sztucznego i drewniana obudowa

SS304 Maszyna do sterylizacji dżemów owocowych i warzywnych

Dane techniczne:

  Sterylizator płytowy nadaje się do ogrzewania, sterylizacji, konserwacji i chłodzenia termicznego cieczy wrażliwych na ciepło, takich jak świeże mleko, napoje soku i alkohol. Urządzenie do sterylizacji zaprojektowane specjalnie dla produktów mlecznych, soków, napojów lub podobnych ciekłych materiałów. To urządzenie jest idealnym urządzeniem do celów sterylizacji materiału i chłodzenia w celu przedłużenia okresu przechowywania. Może być oparty na różnych wymaganiach procesowych dotyczących ogrzewania, sterylizacji, konserwacji i chłodzenia różnych materiałów, a także realizować różne kombinacje procesów i spełniać wymagania procesu. Różne środki bezpieczeństwa i alarm wysokiej temperatury, funkcja powrotu do niskiej temperatury. Jednocześnie, zgodnie z wymaganiami użytkownika, można skonfigurować odpowiedni precyzyjny automatyczny system sterowania.

Główne cechy wyposażenia:

  • Zarówno materiał, jak i czynnik grzewczy są ogrzewane przez bezdotykową wymianę ciepła w ich odpowiednich systemach uszczelniających, aby zapewnić higieniczne bezpieczeństwo materiałów.
  • Krótki czas sterylizacji zapewnia, że ​​składniki odżywcze materiału nie zostaną zniszczone.
  • Cała maszyna przyjmuje materiał stali nierdzewnej o jakości spożywczej, aby zapewnić krajowe wymagania dotyczące wskaźników bezpieczeństwa i higieny dla napojów i sprzętu spożywczego.
  • Dobry transfer ciepła, wysoki odzysk ciepła i niskie zużycie energii
  • Głównymi komponentami sterowania, częściami zaworów i pasującymi częściami są wszystkie importowane części, które mają długą żywotność.
  • Przyjmuje sterowanie PLC, aby automatycznie kontrolować temperaturę ogrzewania, temperaturę ciepłej wody i regulację przepływu pary w każdym odcinku materiału, i ma automatyczny system zwrotu materiału, aby zapewnić materiałowi efekt sterylizacji.
  • Model użytkowy ma zalety prostej konstrukcji, łatwego czyszczenia, wygodnej obsługi i niskich kosztów utrzymania.

Cecha:

Model CFI1LG3TA-PP-0.5T
Pojemność (T) 0,5
Moc (KW) 4.5
Zużycie pary (kg) 60
Wymiary 2,5X2X1,9

Nasze usługi

1. Wyznaczone dla certyfikatu kontroli sprzętu i instrukcji, w celu zapewnienia, że ​​użytkownicy prawidłowo zainstalować i używać

2. Sprzęt do osiągnięcia celu, firma wyśle ​​inżynierów, aby poprowadzić instalację i uruchomienie i szkolenie klienta, dopóki nie zostanie spełnione.

3. Okres gwarancyjny będzie bezpłatny dla klientów noszących akcesoria, okres przydatności do spożycia poza moją firmą do dostarczania części po kosztach.

Spółka:

Shanghai ChenFei Machinery Technology Co., Ltd. zajmuje się produkcją żywności, owoców i warzyw, produktów mleczarskich, napojów itp. Linii produkcyjnej pod klucz. ChenFei jest szeroko chwalony w branży, zwłaszcza w zakresie badań i rozwoju, innowacji technologicznych i praktyki optymalizacji oszczędności energii i doświadczeń. Urządzenia produkcyjne do przetwarzania sosu pomidorowego, jabłka, gruszki, brzoskwinie, gruszki, melony, yam i lee itp. Są najlepiej sprzedające się w Chinach i eksportowane do Azji Południowo-Wschodniej, Afryki, Bliskiego Wschodu, Europy Wschodniej i innych krajów i regionów. ChenFei zdobył konsekwentnie wysokie pochwały na rynku krajowym, w Europie, obu Amerykach, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej oraz w innych krajach i regionach.

Szczegóły kontaktu
Shanghai ChenFei Machinery Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)